השאיר/י פרטים ונחזור אליך:
שם:     טלפון:

פרחים

בס"ד

 

פרחים | משלוח פרחים | משלוחי פרחים -

 

 

הפרחים נבראו ביום השלישי לבריאת העולם. כידוע על היום השלישי נאמר פעמיים כי טוב ולא בכדי.

בכל מקום בעולם הפרחים הם סמל ליופי, לעוצמה ולהתגלמות הטבע במלואו.

עוד משחר ההיסטוריה הפרחים הם המתנה המובחרת לאנשים שאנו אוהבים. בין אם מדובר בפרחים כמתנה לאישה בה אנו חפצים, בין אם משלוח פרחים כהוקרת תודה על דבר כלשהו.

אנו מבקשים סליחה באמצעות פרחים, מביעים רגשות באמצעות פרחים, מרגיעים את נפשנו באמצעות התבוננות על פרחים ובעצם הפרחים פוגשים אותנו בכל נקודת זמן בחיינו. על עוצמת הפרחים ניתן ללמוד מכך שאפילו את הדבש שזהו המאכל המתוק ביותר בעולם מפיקים מצוף פרחים.

 

למילה פרחים יש חיפוש נרחב ברחבי האינטרנט ועולם המדיה, טעות נפוצה היא שאנשים מרוב ההתרגשות במקום להקיש פרחים מקישים prjho אבל דבר זה אינו מפתיע לאור העוצמה שבמילה פרחים.

הפרחים משמשים אותנו גם בשפתנו כביטוי לדבר נכסף, נעלה טהור ומיוחד. ניתן לראות זאת באין ספור הזדמנויות: בשיר השירים :"אני חבצלת השרון שושנת העמקים" כאשר מדובר על חבצלת השרון יש ואומרים כי זהו פרח עם שישה עלי כותרת שצבעם לבן וכי לחבצלת ריח מקסים , לדוגמא השיר "הפרח בגני" בו הביטוי פרח היא סמל לאישה מיוחדת, נוצצת שאין שנייה לה.כמו כן גם בשיר הילדים הידוע "פרח נתתי לנורית" הפרחים מסמלים מתנה של ילד קטן אשר נפשו חפצה בילדה אחרת והמתנה שהוא מביא לה היא פרחים וכן תפוח. נורית אכלה את התפוח אולם את הפרח זרקה בחצר. מכך נפגע הילד בשיר , מעצם העובדה שהפרח שהוא ביטוי למתנה שנותנים מהלב , את אותו פרח נורית זרקה בחצר. מעבר לכך הפרחים נמצאים גם בשגרת הביטויים של יומנו : פרח טיס מהווה כינוי לחניכי קורס הטיס של חיל האוויר.

 

 

לפרחים ולצמחים יש סגולות רפואיות אשר הוכחו מדעית כמועילות. לא מעט מן התרופות בהן אנו משתמשים בשגרת יומנו, הופקו מצמחי מרפא. כמו כן מחקרים שנעשו בשנים האחרונות הוכיחו כי לריח הפרחים יש השפעה חיובית על תפקודנו במהלך היום.

 

 

הפרחים מסמלים פריחה, אהבה, אכזבה, שמחה, תער, חום ומעבר לכל רגש. אנו נוהגים לשלוח פרחים באירועים משמחים כדוגמת: משלוח פרחים ליום הולדת, משלוח פרחים להולדת בן, משלוח פרחים להולדת בת. כמו כן אנו שולחים פרחים כאות הזדהות באירועים עצובים. אנו שולחים זר אבל או גלגל אבל בעת פטירה של אדם קרוב.

גם בשמחות כדוגמת חתונה הכלה המשולה לנסיכה לוקחת עימה זר כלה המורכב ממגוון פרחים משובח וטהור, זר הכלה השזור מפרחים ישמש את הכלה במהלך האירוע כתוספת הולמת לשמלה ולאירוע. גם את קישוט הרכב של החתן יש הנוהגים לעטר בפרחים.

משלוח הפרחים הפך לשגרה ביומנו וגם בחגים אנו נוהגים לשלוח לקרובינו זר פרחים או סידור פרחים.

בליבלובים תוכלו למצוא מגוון אדיר של פרחים, החל מורדים, ליליות, שושן צחור וכלה בעציצים מובחרים.

כמו כן בליבלובים תוכלו לבצע משלוח פרחים ליקירי לבכם. משלוח פרחים לתל אביב, משלוח פרחים לרמת גן, משלוח פרחים לבני ברק, משלוח פרחים לגבעתיים, משלוח פרחים לפתח תקווה ומשלוח פרחים לכל נקודה בה תחפצו.

 לצפייה בקטלוג זרי הפרחים | סידורי פרחים  - לחצו כאן!

 אל מרכז ההזמנות שלנו חייגו - 03-6707005

פינת המבצעים