השאיר/י פרטים ונחזור אליך:
שם:     טלפון:

זר כלה

זרי כלה:

לצפייה בקטלוג זרי הכלה של ליבלובים לחצו כאן!
זר פרחים לכלה מאז ומתמיד היה חלק בלתי נפרד ממסורת טקס הנישואין . לאחר כל ארגון החתונה ו"התרוצציות" רבות לקראתה, הגיע הרגע האחרון המיוחל : בחירת זר כלה וקישוט רכב.

ליבלובים מעניקה לכם רגע של נחת בין כל הטירוף- בחנות תקבל אתכם שוזרת מקצועית ומנוסה ותייעץ לכם אילו זר כלה ,קישוט רכב, עיצוב אירוע מתאים במיוחד בשבילכם, לאופי שלכם ולאופי האירוע שבחרתם מראש. כל זאת בנעימות, בסבלנות רבה, בחיוך והכי חשוב- בנחת! אנו נהפוך את החוויה המבלבלת של בחירת זר כלה לדבר מהנה ופשוט.
בליבלובים אנחנו מציעים לכם את שירותנו כמעצבים מקצועיים ומנוסים. כיוון שאנו יודעים ,לצערנו, ושמענו מאחרים לא פעם שישנם מקרים שהכלה אינה מרוצה מהתוצר שנשלח אליה ביום חתונתה.. ואנחנו בליבלובים מתחייבים - לא ניתן לרגע כזה לקרות!, לא יצא זר כלה או קישוט רכב מליבלובים פחות ממושלם ופחות ממה שציפיתם לקבל. אנו נהפוך את היופי של היום המושלם בחייכם למרהיב יותר ומלא התלהבות וריגוש.
זרי כלה מעוצבים, הם זרי כלה השזורים מפרחים טריים ורעננים, ישנם כלות שיעדיפו זרי כלה מפרחי משי. אך אצלנו בליבלובים תמצאו מגוון מדהים של זרי כלה מפרחים אמיתיים, צבעים וצורות שונות אחת מהשנייה. ישנם זרי כלה שנראים כבוקה כפרי כאילו "אספו" את הזר היישר מהשדה, זר כלה עגול וקלאסי השזור בצורת חצי כדור ,זר כלה "נשפך" שהוא זר כלה מלכותי ומדהים שלרב יעלו מעט יותר מהזר "הכדורי" הקלאסי.

קיימות המון אפשרויות של סוגי פרחים מיוחדים לזרי כלה. ישנם זרי כלה השזורים מורדים: לבנים ,אדומים, כתומים, ורודים, צהובים ועוד .. או זרי כלה משושן צחור , שושן אוריינטלי, זר לכלה מחמניות , זר כלה מחרציות או מליזיאנטוסים בצבעים שונים. זרי כלה צבעוניים השזורים מאוסף פרחים בצבעים עזים כמו סוגי חרציות שונים, זרי כלה משילוב של כמה סוגי פרחים יחד לדוגמא : ורדים, שושן אוריינטלי, ליזיאנטוס ועפי ירק שונים והאפשרויות הן רבות ויפות.
אנו בליבלובים מומחים ועם ניסיון רב בתחום עיצוב זרי כלה , קישוטי רכב ועיצוב אירועים, אנו מודעים לכל האופציות הקיימות בכל אחד מהתחומים של עיצוב אירוע מושלם ומקפידים על התנאים הטובים ביותר עבור הפרחים. את זרי הכלה לדוגמא, חייבים להכין מפרחים טריים שנקטפו יום לפני והגיעו אלינו לחנות שהם שמורים בטמפרטורה המתאימה להם ביותר. את זר הכלה אנו שוזרים מוקדם בבוקר כדי שהכלה תוכל ליהנות אתו במהלך כל היום.

לצילומים מאוד חשוב להקפיד שהזר יהיה חזק ,עמיד ויציב מפני טלטולים ,כי הוא מעניק תוספת מדהימה לשמלה ולחליפה של החתן בזמן הצילומי חוץ.
בטקס החופה בו הכלה מגיעה במלוא תפארתה ורוצה שהזר פרחים שלה יישאר יפה וטרי כפי שהיא קיבלה אותו בתחילת היום למען צילומי החופה. וכמובן ..עיצוב האירוע ! - פרחים לעיצוב חופה וסידורי פרחים למרכז שולחן- חייבים להיות טריים ולהישזר בשעות הסמוכות לאירוע ולא בשעות שמש חזקות מאוד ,או שיעמדו שעות רבות ויקמלו חלילה.

 

לסיכום : אנו בליבלובים לא מאפשרים אופציה שמשהו ישתבש!, אנו מתחייבים על טריות הפרחים , יציבותם ושימורם בתנאים הטובים ביותר.


הזמנה של זר פרחים לכלה, יכולה להתבצע בכמה דרכים : האחת דרך אתר האינטרנט שלנו , שם תוכלו למצוא שלל דוגמאות לזרי כלה . דרך הטלפון ,במידה ותרצו להתייעץ או לקבל את זר הכלה עד דלת ביתכם באותו היום, והדרך האחרונה והמומלצת היא להגיע אלנו לליבלובים כדי שנוכל להתאים לכן הכלות, בנחת רב זר כלה שיהיה מדויק לטעמכן ובהגעתכן גם נוכל להציג בפניכן דוגמאות מוחשיות לאיזה צבע, סוג פרח או גודל זר הכלה יהיה מתאים לכן. לכם החתנים, קישוט רכב בכל צבע שתבחרו ושימצאו חן בעינכם . אנו נקשט עבורכם את הרכב באותו היום שאתם אוספים את נשותיכם הנרגשות מסלוני הכלות. את ההזמנות לזרי כלה וקישוטי הרכב רצוי יהיה לעשות כשבוע עד שבוע וחצי מראש לפני החתונה כיוון שישנם פרחים שדורשים הזמנה מראש ,בעיקר הפרחים שמייבאים מחו"ל. באם מדובר בעיצוב של אירוע יש לבצע הזמנות כחודש עד חודשיים לפני החתונה כדי שנוכל לשריין לכם את התאריך המיוחל ביומן האירועים של ליבלובים וכך יהיה מספיק זמן לתכנון מוקדם של עיצוב האירוע .

אספקת זרי כלה- בליבלובים מבצעים גם משלוח זר כלה עד אליכם. האפשרויות הן- משלוח זר כלה לרמת גן משלוח זר כלה לגבעתיים משלוח זר כלה בבני ברק, פתח תקווה ..וכך בכל גוש דן והסביבה בתוספת תשלום סביר של עלות משלוח.

אנו בליבלובים שמחים להיות חלק בלתי נפרד מהיום החשוב והשמח בחייכם . אנו מבטיחים להשקעה, חשיבה,רצינות, זמינות, טריות ,נינוחות ויצירתיות. אנו נדאג לפרטים החשובים של האירוע שלכם כדי שאתם תוכלו ליהנות ממנו ולא להתעסק בפרטים הקטנים.

לכן, מה שנשאר לנו לאחל לכם ....המון מזל טוב!

 

פינת המבצעים