השאיר/י פרטים ונחזור אליך:
שם:     טלפון:

זר מתוק כשר בד"צ

זר מתוק בד"צ


בימים אלו בהם אנו שולחים בנוסף על זרי פרחים, גם זרי שוקולד וזרים מתוקים, נתקלת האוכלוסייה הדתית חרדית בבעיה לא פשוטה והיא רמת הכשרות. רוב חנויות הפרחים והשוקולדים מוכרות זרים מתוקים וזרי שוקולד אבל בכשרות רבנות בלבד. מה יעשה אותו נתח אוכלוסייה יקר ונכבד אשר מקפיד על רמת כשרות בד"צ?
בדיוק כאן ליבלובים נכנסת לתמונה... בכדי לא לקפח את האוכלוסייה הדתית חרדית, החלטנו בליבלובים להשיק קולקציה של זרים משוקולד וזרים מתוקים ברמת כשרות בד"צ. כך שאם הנכם שומרי מצוות ובעלי אורח חיים דתי, וכך גם מקבלי המשלוח תוכלו להיות רגועים.
האוכלוסייה הדתית חרדית ידועה באחווה ההדדית שלה , ברצון הטוב שלה לפנק ולהעניק במיוחד באירועים משמחים. כאשר יש אירוע משמח כגון: יום הולדת, יום נישואין, אירוסין או שבשעה טובה רוצים לפנק את היולדת החדשה להולדת הבן/הבת נכנסים לליבלובים ונהנים משלל הטבות ופינוקים. לליבלובים יש סניף ברמת גן סמוך לעיר בני ברק. בחנות שלנו תוכלו למצוא זרי פרחים, סידורי פרחים וכמו כן זרי שוקולד וזרים מתוקים מסוכריות וגומי, והכול אבל הכול בכשרות בד"צ. כאשר תרצו לשלוח את הזר המתוק והכשר, תוכלו להיות רגועים שמקבל המשלוח יוכל ליהנות מהמתוקים עד תום מבלי לחשוש ולו לרגע מרמת הכשרות.
בליבלובים אנו מבצעים משלוחי פרחים וזרים מתוקים לא רק לעיר בני ברק אלא גם לכל גוש דן והסביבה וכמו כן לבתי החולים באזור. תוכלו לבצע משלוח פרחים וזרים מתוקים בד"צ לבית החולים מעייני הישועה, משלוח זר מתוק בד"צ לבית החולים בילינסון, משלוח פרחים לבית החולים איכילוב, משלוח פרחים לבית החולים וולפסון, משלוח פרחים לבית החולים תל השומר, משלוח פרחים לבית החולים אסף הרופא ולכל בית חולים באזור המרכז.

מה יותר משמח מלקבל זר מתוק כשר ?
אנו מכבדים את אורח החיים הדתי ומאפשרים לאוכלוסייה הדתית חרדית ליהנות ממשלוח זרים מתוקים וזרים משוקולד כשרים וטעימים.

פינת המבצעים