השאיר/י פרטים ונחזור אליך:
שם:     טלפון:

גלגל אבל | זר אבל | זר להלוויה


משלוח גלגלי אבל וזרי אבל :

להצגת תמונות של גלגלי אבל - לחצו כאן!


לפעמים בחיינו אנו נפגשים במקרים מצערים עד מאוד. מוות של אחד מיקירי ליבנו או אנשים שאנו מכירים ואיבדו מישהו מבני משפחתם.

ליבלובים בראש ובראשונה משתתפת בצערם של המשפחות שאיבדו את יקיריהם בצערם של האנשים שמכירים חברים שאיבדו את יקירי לבם ומאחלת לכם שלא תדעו עוד צער .


אנו בליבלובים מתייחסים לעניין , בעדינות רבה ובהתחשבות במצב הרגיש הזה ומכינים לכם זרי אבל או גלגלי אבל מפוארים מהפרחים הטריים ביותר.

אנו שוזרים את גלגלי אבל או זרי האבל , מסוגי הפרחים הרעננים והצבעוניים שקיימים אצלנו בחנות באותו היום ומסוגי ירק שונים המתאימים לשזירת גלגל אבל. אנו מאמינים שיש לכבד את המקום העצוב הזה ובשביל זה אנחנו כאן בשבילכם.


אם אין מישהו שנמצא בסביבת החנות שלנו ברמת גן וירצה לבחור את גלגל האבל או זר להלוויה , אפשר לבחור אחד מהדוגמאות לגלגלי האבל שלנו דרך אתר האינטרנט של ליבלובים ולבצע הזמנה. וכמובן לכתוב בהערות שזה מיועד לטווח של שעה ולא יותר. האופציה השנייה היא להתקשר אלינו לליבלובים למרכז ההזמנות – 03-6707005 ואנו נכוון אתכם איזה גלגל אבל יתאים לסיטואציה בשילוב צבעים שונים וסרט שחור במרכז גלגל האבל ובו נכתוב את שם המשפחה , האגודה, החברה וכו' .

אנו נהיה כאן למענכם בכל מקרה משמח או מצער.


במידה והחלטתם להתקשר לליבלובים לקבלת ייעוץ לגביי איזה זר אבל יתאים או גלגל אבל מכובד- אנו נדאג לפנות את הזמן הדרוש להכנת גלגל האבל במידיות והזמינות האפשרית או את זר האבל- תלוי מה חשבתם שיותר מתאים לכם להזמין ולבצע משלוח גלגל אבל או משלוח זר אבל לכל מקום בגוש דן והסביבה, בקצרין ,ברמת הגולן וסביבתה. או שתחליטו להגיע ולאסוף אותו מהסניפים שלנו, מה שבדרך כלל מקצר את התהליך של המשלוח.


ליבלובים מבצעת משלוח גלגלי אבל עגולים בכמות שונה של פרחים בהתאם למחיר שנוח לכם לשלם. משלוח זרי אבל קצרים, משלוח זרי אבל ארוכים, משלוח גלגל אבל לרמת גן, גלגל אבל תל אביב, גלגלי אבל גבעתיים ובכלל.. משלוח גלגלי אבל / זרי אבל לכל גוש דן והסביבה ומשלוח זרי אבל / גלגלי אבל לקצרין בצפון ובסביבתה.

 

ליבלובים מתחייבת לשזור לכם את גלגלי האבל או זרי האבל המכובדים והיפים ביותר בצבעים שאתם תבחרו, ובגודל שמתאים לכם. וכל זאת במחירים נוחים לכל כיס.

פינת המבצעים