השאיר/י פרטים ונחזור אליך:
שם:     טלפון:

סחלב | אורכידאה

סחלבים:

לצפייה בתמונות הסחלבים -לחץ כאן!


מאז ומתמיד הסחלבים נחשבו לפרח היפה ביותר. עדינותם של הסחלבים פשוט קוסמת לנו וקשה להפסיק להביט בהם.


בתוך כל משפחת הצמחים, קבוצת הסחלבים היא אחת מהמרובות, המגוונות והיפות ביותר.

קיימים מעל כ-650 סוגי סחלבים ומעל אלפים של זנים שונים.


בעבר היו חושבים שאת הסחלבים מגדלים רק מי שנחשב "מומחה" לגידול סחלבים, אך זה ממש לא כך. כל מי שרוצה לגדל סחלבים בביתו, יכול לעשות זאת ללא קושי!.


בליבלובים תוכלו למצוא סחלבים בעלי ענף אחד ,סחלבים בעלי שני ענפים אשר שתולים בתוך כלי זכוכית , סחלב השתול בתוך עציץ ושתילים קטנים של סחלבים מלבבים.


לפעמים אנו רוצים להפתיע מישהו שיקר לנו, שעשה עבורנו משהו טוב ,לאחל מזל טוב או להביע אהבה.. במקרה כזה ליבלובים ממליצה לכם על משלוח סחלבים.

אנו מבצעים משלוח של סחלבים בעלי ענף אחד או סחלבים בעלי שני ענפים יפיפיים ,פורחים ומרהיבים השתולים בתוך עציץ יפה, שאותו אנו עוטפים בבד יוטה יוקרתי או רשת צבעונית לבחירתכם. אפשרות נוספת היא לשתול את הסחלב בתוך כלי זכוכית דקורטיבי או בתוך כלי קרמיקה גבוה ויפה ולהעניק מתנה מושלמת.


בליבלובים תוכלו למצוא את האורכידאה במבחר צבעים וצורות המצטיירות בתוך הפרח, בגוונים סגולים ולבנים, לבנים בלבד, צהובים ועוד..
סוג הסחלב שאנו מוכרים בחנותנו או כפי שתוכלו לראות באתר האינטרנט של ליבלובים הנו סחלב מסוג פלנופסיס. סחלב הפלנופסיס הוא הסחלב הנוח ביותר לגידול ביתי ידידותי וקל לטיפול בתאי הבית.
היום גם אתם יכולים!


הוראות הטיפול בסחלב : צריך למקם את עציץ הסחלב ליד חלון, במקום שיהיה מואר אך ללא שמש ישירה. רצוי להניח את הסחלב במקום שיש בו הכי הרבה זרימת אויר. רצוי להשקות את הסחלבים פעם בשבוע בכוס מים מינרלים/מי גשם- ולאחר ההשקיה יש לרוקן את תחתית העציץ מעודפי מים שהצטברו. יש לציין, שרצוי מאוד לדשן את הסחלב / אורכידאה כפעם בחודש. את חומר הדישון ניתן לרכוש כמעט בכל חנות פרחים, המחרים נעים בין 70-400ש"ח .


פריחתם של הסחלבים/ אורכידאות נמשכת בין חודשיים וחצי עד לארבעה חודשים. אך לא לשכוח להשאיר את ענפי הסחלב כפי שהם (גם ללא פרחים), כיוון שכעבור בין 6 ל 11 חודשים פרחי הסחלב פורחים מחדש. יש להמשיך להשקות אותם באותו האופן שהשקתם עד היום ולהמשיך לדשן פעם בחודש כדי לעודד צמיחה מחודשת של פרחי הסחלב וליהנות שוב מעוד תקופה פורחת בבית.
חשוב לציין שבתקופת החורף הקרה יש להעביר את הסחלב למקום יותר מואר וחמים בבית אך לא מקום בו המזגן פועל על חום, כיוון שהוא מייבש את ענפי הסחלבים . ההשקיה בחורף צריכה להיות פחות מסיבית מהשקיית הסחלב בקיץ.


עם מעט סבלנות ואהבה לסחלבים אפשר להפוך את גידול הסחלב לתחביב ותקבלו צמח מהמם ביופיו שיפרח כל שנה אצלכם בבית.


כפי שרובכם כבר יודעים ,הסחלב אינו רק עציץ פורח בבית . הסחלב פופולרי לעיצוב חופות בפרט ועיצוב אירועים בכלל.. ניתן ליצור עיצובים מדהימים ומרהיבים בסחלבים. תארו לכם חתונה שעל כל שולחן יש אגרטל זכוכית גבוה ובתוכו משתלשלים ענפי סחלבים לבנים מדהימים.. זה יוצר מראה יוקרתי לאירוע ובלתי נשכח, כמו כן ניתן גם לעצב בעזרת סחלבים עיצוב עוצר נשימה של חופות. מראה קסום ועולה על כל דמיון.


נוסף על עיצוב האירוע עצמו, תמצאו בליבלובים זרי כלה השזורים באלגנטיות מפרחי הסחלב, לרב יהיה זר הכלה בצורה "נשפכת" ולא עגולה כרב זרי הכלה. כלומר, לעצב את ענפי הסחלבים כפי שהם בטבעיותם ולא לגזום אותם לידי צורה עגולה. זרי כלה מסחלבים יכולים להכיל גם פרחים אחרים שיכולים להשתלב בצורה מדהימה עם ענפי הסחלב כמו ורדים ושושן אוריינטלי שמעניקים מראה מושלם.

זר כלה מסחלבים יוצר מראה יוקרתי ומדהים גם לצילומים וגם לחופה. הסחלבים הנם עדינים כך שיש לנהוג בהם ברכות ככל הניתן שישמרו לכלות לכל היום הגדול בחייהן.

את זרי הכלה השזורים מפרחי הסחלב יש להזמין כשבוע עד שבועיים מראש כיוון שמדובר ביבוא מחו"ל.


מאז ומתמיד סחלבים נחשבו לפרחים היוקרתיים והמרהיבים ביותר , היום, כל אחד יכול ליהנות מסחלבים בכל השימושים בהם בין אם עציץ פורח לביתכם ועד לעיצוב חתונה נדירה ביופיה.

פינת המבצעים