השאיר/י פרטים ונחזור אליך:
שם:     טלפון:

סידור שולחנות לחתונה

סידור פרחים לחתונה:


מתחתנים? מזל טוב!

לצפייה בקטלוג סידורי השולחן - לחצו כאן!


מחפשים שוזרים מקצועיים ומנוסים לעיצוב האירוע שלכם בפרחים? ליבלובים התשובה עבורכם!

סידורי פרחים לחתונה הם שנותנים את הקסם לעיצוב החופה והיופי של אולם האירוע מבפנים. סידור פרחים לשולחנות בחתונה וסידור פרחים לחופה הם הדברים הקטנים- אך בסוף מתבררים כהכי גדולים. שכל אורח שישאלו אותו על החתונה שלכם, יאמר וואו, היה מהמם!, עיצוב מטורף.

אז בין כל ההכנות המטורפות לחתונה.. מקום, צלם, קייטרינג, תקליטן, רצוי להתחיל לחפש גם עיצוב פרחים לחתונה שלכם.

למה צריך סידורי פרחים לחתונה?

עם בחירת המקום, אופי האירוע והאווירה, רצוי להעצים את התפאורה בסידורי פרחים מרהיבים שישאירו את האורחים שלכם המומים. לא תאמינו כמה שאפשר לפאר מקום בסידורי פרחים לשולחן חתונה ובסידור פרחים לחופה. הפרחים מעצימים את תחושת האווירה שרציתם ליצור בחתונה שלכם, הפרחים גורמים לתחושה חלומית. תחשבו שעל כל שולחן, מונח סידור פרחים יפיפה גבוה או נמוך זה יוצר תחושה אגדית סביבכם והרבה יותר שמחה. הפרטים הקטנים הם אלו שיבדילו אתכם מזוגות אחרים כאירוע בלתי נשכח, ועבורכם- עוצר נשימה.

באיזו חתונה יתאימו סידורי הפרחים?

בכל חתונה שאתם חושבים לקיים, אם חתונה בגן אירועים, חתונה במקום סגור, חתונה עם המון מוזמנים או חתונה קטנה בצהריים במסעדה. בכל מקום בו תחליטו להתחתן, ליבלובים תכין עבורכם סידורי פרחים לחתונה מושלמים.

מהם הסגנונות של סידורי פרחים לשולחן חתונה ולחופה?

סידור פרחים לשולחן חתונה-
קיימות המון אפשרויות לסידור פרחים לשולחן חתונה. ישנם סידורים גבוהים ומפוארים בגוונים שונים וסגנוניים, יש סידורי פרחים לשולחן חתונה נמוכים, בתוך כלים נמוכים ומיוחדים למרכז שולחן. ישנם סידורי פרחים לשולחן העשויים מצבע אחד בולט ,שלרב יהיה הוא לבן צחור, אך ישנם יוצאים מן הכלל שאוהבים להיות מיוחדים ולהפגיז עיצוב מדהים בצבעים יותר נועזים כמו אדום, כתום ועוד.

סידור פרחים לחופה-
גם בחופה קיימות אפשרויות רבות לעיצוב חופה בפרחים. יש עיצוב פרחים לחופה שיהיו רק בדרך לחופה ,כלומר, בצידי הדרך יונחו סידורי פרחים גבוהים ומעוצבים בצבעים שונים ומפוארים מאוד.
יהיו כאלה שירצו פרחים שיעוצבו על החופה עצמה, לרב יהיו בפינות החופה שייצור מצב של חופה מהאגדות.


אומנות השזירה לעיצוב חתונות, נבנית עם השנים. בליבלובים תמצאו צוות מקצועי ומיומן בכל הנוגע לעיצוב האירוע שלכם. אנו נשמח לייעץ לכם לפי אופי האירוע שלכם, אילו סידורי פרחים יתאימו לכם. סידורי פרחים לשולחן חתונה וסידורי פרחים לחופה שלכם. ישנם אינסוף אפשרויות ורעיונות, ואנו כאן להגשים לכם כל חלום שעולה על דעתכם.

האם קיימות עוד אפשרויות מלבד עיצוב הפרחים לחתונה?

כן, קיימות כמה אפשרויות נוספות לעיצוב החופה ולעיצוב השולחנות.
אפשר לעצב את שולחנות החתונה בזרים מתוקים, זר מתוק לכל שולחן, אם ממתקים צבעוניים באמצע ובבר להכין סטריפ ארוך של מתוקים!- זה רעיון נפלא לאוהבי הממתקים.
בנוסף ניתן לעצב שולחנות בפרחי משי, ולעצב חופה בפרחי משי.

למה לעצב אירוע בליבלובים?

אנו מתחייבים לעמוד בזמנים שנקבעו אתכם מראש, מחירים אטרקטיבים, אמינות, אומנותיות ובעיקר המון אהבה למקצוע.

לא כל אחד יכול לעצב אירוע בפרחים, דרוש ניסיון רב בתחום, רצוי לבחון עבודות קודמות שלנו כדי לוודא שהכל היה מושלם וכפי שהזג המאושר דמיינו.

אנו מבטיחים לכם שהאירוע שלכם יהיה קסום ובלתי נשכח.

 

ליבלובים- פרחים שמעצבים אירוע.

למרכז ההזמנות חייגו- 03-6707005


פינת המבצעים