השאיר/י פרטים ונחזור אליך:
שם:     טלפון:

קישוט רכב לחתונה

סוגים של קישוטי רכב:

ישנם מגוון רחב של סוגים וסגנונות של קישוטי רכב לחתונה.

  • קישוט רכב קלאסי - אנו מקשטים לכם את הרכב עם פונפון קטן שיושב על מכסה המנוע, 2 פונפונים למראות וטול שנמשך לאורך כל הרכב במגוון רחב של צבעים.
  • קישוט רכב מפואר  - מהסוג היותר מפואר שבקישוט הרכב הזה יש כ7 פונפונים. פונפון גדול על מכסה המנוע, פונפון גדול בשמשה האחורית, פונפון יותר קטן לחלון האמצעי מקדימה ו4 פונפונים יותר קטנים לדלתות. וכמובן שהטול שנמשך לאורך כל הרכב הוא חלק בלתי נפרד מקישוט רכב.
  • קישוט רכב מפואר פלוס -  מורכב מ8 פונפונים. 2 פונפונים גדולים מקדימה ולאחורי הרכב, אחד באמצע , 4 פונפונים טיפה יותר קטנים, טול לאורך כל הרכב וטול נוסף מחובר לכל פונפון של קישוט הרכב.

 דוגמאות:

       
       

למה לקשט את הרכב בליבלובים?

 

בטיחות מעל הכול - אנו בליבלובים מודעים לסכנת "ההסתרה" לנהג המסיע את רכב החתונה יחד עם הקישוט רכב. אנו יודעים ומיודעים לבעיית הרכב השכור. שמבקשים מהכלות והחתנים לא לקשט את הרכב לחתונה עם סלוטייפ ודבקים שונים ובצדק.. הבעיה בחלק מקישוטי הרכב היא ההדבקה כיוון שיכולים להיות מקרים בו הדבק הוא חזק מאוד ועלול "לתלוש" חלק מהצבע של הרכב.

אצלנו בליבלובים ישנה שיטת קשירות חזקה של קישוטי הרכב ובצורה מסוגננת ואומנותית, כך שאין מקום להדבקות מיותרות ואין כל חשש שקישוט הרכב יעוף בנסיעה או ייפול .

בליבלובים מתחייבים על איכות של סרטים מיוחדים לקישוט רכב , סרטים רחבים ויפים בשלל צבעים , איכות הסרטים שלנו הם מהגבוהים ביותר כדי למנוע מצב של התפרקות הסרטים או פרימה שלהם. הסרטים שלנו מתאימים בדיוק לקישוטי רכב כך שאין מקום לבעיות שעלולות לצוץ בדרך כלל.

ליבלובים מתחייבת לקישוט רכב איכותי, קישוט רכב חזק , קישוט רכב ללא הדבקות ושריטות, קישוט רכב מפואר ומרהיב, קישוט רכב לחתונה כמו שתמיד חלמתם עליו.

 

מחיר קישוטי הרכב של ליבלובים:

 

המחירים של קישוט רכב לחתונה נעים בין 100-400ש"ח. בליבלובים תוכלו למצוא מחירים של קישוט רכב שנעים בין 169-269. כאשר 269 ש"ח הינו מחיר לקישוט רכב המפואר ביותר. אל תשכחו שכאשר קונים בזול.. משלמים לפעמים קצת ביוקר, לא תרצו שחלילה יתעופף לכם קישוט הרכב בדרך לאסוף את אהבת לבכם מסלון הכלות, או שקישוט הרכב ייפרם בדרך למקום הצילומים לפני החתונה. בליבלובים מתחייבים לכם שקישוט הרכב שלכם יישאר עד לסיום האירוע וקצת אחרי.

 

מתי להזמין את קישוטי הרכב?

 

רצוי להזמין את קישוט הרכב לחתונה כ4 ימים לפני האירוע. כדי שנוכל להכינו מראש , את הצורה של קישוט הרכב, את צבע קישוט הרכב ואת הסגנון שתבחרו.

במידה ודחיתם את קישוט הרכב לרגע האחרון ונזכרתם יום לפני.. ליבלובים לא תשאיר אתכם לחוצים!, אנו נדאג להעניק לכם את קישוט הרכב שאתם רוצים , אך בצבעים שיהיו במלאי. בכל מקרה ,לא נשאיר אתכם מאוכזבים, את קישוט הרכב תקבלו באהבה גדולה ובהבנה ללחץ הרב שאתם נתונים בו.

במידה ותרצו להגיע לקשט את רכב החתונה יום לפני היום המיוחל, בשעות הערב המאוחרות, ליבלובים זמינה עבורכם יממה קודם לכן בשעות 20:30-22:30. מה שיוריד מכם את הלחץ ביום חתונתכם ויקנה עבורכם זמן רב יותר למנוחה.

 

למי כדי לקשט את רכבו בליבלובים סניף רמת גן?

 

אם אתם מתגוררים במקום קרוב כמו רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, יהוד, תל אביב, יפו ועוד... ליבלובים בדרך שלכם! אם אתם מתחתנים באזור המרכז יהיה לכם נוח להגיע אלינו ולקשט את הרכב שלכם.

לליבלובים יש חנייה פרטית ליד החנות במיוחד עבור קישוט רכב לחתונה. לא תאלצו לחנות את רכבכם ברחוב / חצי מדרכה או באמצע הכביש בו תקבלו צפירות מנהגים ותחושו חוסר שקט. קישוט הרכב שלכם יבוצע בנוחות מירבית. אין לכם זמן בבוקר יום החתונה להגיע לליבלובים? אין שום בעיה!, אנו נגיע אליכם עד הבית ונקשט לכם את הרכב יום לפני החתונה! אנו מבצעים קישוט רכב ברמת גן, קישוט רכב בגבעתיים, קישוט רכב בפתח תקווה, קישוט רכב בתל אביב, קישוט רכב בקרית אונו, קישוט רכב בחולון , קישוט רכב בבית דגן ועוד..

 

לסיכום:

 

בליבלובים ישנו צוות מקצועי ומיומן במיוחד לקישוט רכב לחתונה, המומחים לעיצוב קישוטי רכב והבטחתו שיגיע ליעדו כפי שיצא אצלנו מהחנות. צוות ליבלובים מתחייבת ליצירתיות ,התחשבות בתנאי הדרך (רוח,גשם) ובראות נורמלית לנוהג ברכב,מיומנות ואמינות.

חנות הפרחים ליבלובים סניף מרכז ממוקמת ברמת גן ,ברחוב הרא"ה 21 ולכן יתאים למתחתנים באזור המרכז.

ליבלובים סניף צפון ממוקמת בקצרין, ברחוב איתן ולכן יתאים למתחתנים באזור רמת הגולן, קצרין וסביבתה.

רוצים לקשט את הרכב לחתונה ? התקשרו אלינו למרכז ההזמנות- 03-6707005 כדי ליהנות משירות איכותי!

פינת המבצעים